25 lat. Jubileusz firmy TA-NO.

Elektryk samochodowy

W związku z otwarciem nowego zakładu produkcyjnego oraz ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowisko:
Elektryk samochodowy.

Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym zespole, z zachowaniem równowagi pomiędzy pracą, a czasem wolnym, w nowoczesnym serwisie, w otoczeniu najnowszych technologii, za stawkę odpowiadającą Twoim umiejętnościom, jeśli jesteś nastawiony(-a) na rozwój, to stanowisko czeka na Ciebie!
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
  1. Kolonia Zawada.
Opis stanowiska pracy:
  1. montaż instalacji elektrycznej w przyczepach,
  2. montaż dodatkowej instalacji elektrycznej w pojazdach użytkowych.
Wymagania:
  1. wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie,
  2. dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy,
  3. kompetencje miękkie (komunikatywność, otwartość),
  4. zdolności manualne,
  5. mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  1. stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  2. wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  3. możliwość przyuczenie absolwenta szkoły, osoby chętnej do pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
Administratorem Państwa danych osobowych jest P.H.P.U. TA-NO Tadeusz Nockoski, 97-200 Kolonia Zawada, ul. Główna 73/75.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem wyłącznie w poniższych przypadkach:
  1. osoba której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie, lub
  2. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba której dane dotyczą, lub podjęcia działań na żądanie osoby której dotyczą, lub
  3. przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego, lub
  4. przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania w interesie publicznym, lub
  5. przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratora
Państwa dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawie.
Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a w pozostałym zakresie dobrowolne.

Odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe TA-NO Tadeusz Nockoski

97-200 Kolonia Zawada, ul. Główna 73/75, gm. Tomaszów Mazowiecki, Polska
tel. 447260370, e-mail: ta-no@ta-no.com.pl

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem